#DumnizŁódzkiego

Rusza kampania „Dumni z Łódzkiego”. Głównym celem akcji jest promocja osiągnięć Łódzkiego, ale również wzmocnienie więzi z regionem.

W ramach kampanii pokazywani będą zwyczajni ludzie i ich historie. Poruszające, prawdziwe. Krótkie historie lokalnych „bohaterów”, np. przedsiębiorców inwestujących w regionie, pracowników organizacji pozarządowych, mieszkańców.
– Chcemy aby mieszkańcy mogli sami opowiedzieć o tym co im się podoba w naszym regionie i z czego są dumni. Bohaterami akcji są zwyczajni ludzie i ich historie, poruszające i prawdziwe. Pokazujemy ciekawe życie dumnych mieszkańców Łódzkiego, którzy czują się tu dobrze, realizują swoje pasje i marzenia – mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego

– Wybrałam Łódzkie. Tu odnalazłam spokój, piękno otaczającej nas natury oraz możliwość łączenia swojej pasji z pracą zawodową.  Dzięki wsparciu, stworzyliśmy z mężem ośrodek jeździecki, gdzie uczymy, jak porozumiewać się z końmi. Podczas zajęć przywracamy ufność we własne możliwości, uczymy otwartości na innych ludzi. Pokazujemy, że komunikacja to nie tylko słowa.  Jestem dumna, że Łódzkie pozwala realizować naszą pasję – mówi Izabela Domagała, trenerka koni ze Stadniny i Ośrodka Jeździeckiego Stajnia Dąbrowa

– Pasja nadaje życiu sens. Dla moich przyjaciół jest  to nurkowanie. Pozwala im to odkryć magię podwodnego świata.   Ja nie nurkuję! Lecz bez pamięci „zanurzam się” w konstruowaniu nowatorskich urządzeń. W Łódzkiem znalazłem przestrzeń i ludzi, z którymi stworzyliśmy lokalizator dla nurków. Jestem dumny, że w Łódzkiem  powstają projekty, chroniące życie drugiego człowieka. – mówi Jakub Wujek, start up Wavy – lokalizator dla nurków.

– Jeszcze kilka lat temu moje życie niczym się nie wyróżniało. Dużo pracy, dużo stresu, jeszcze więcej nadprogramowych kilogramów. Postanowiłem to zmienić –  kupiłem rower. Pierwsza przejażdżka  po Łódzkiem…… to było TO!!!!  Ta wolność, radość…! Założyłem bloga, w którym  opisuję swoje rowerowe wojaże. Za cel postawiłem sobie dotarcie do każdej gminy w Łódzkiem. Słowa jednak nie dotrzymałem. Są takie miejsca, które odwiedziłem wiele razy. Jestem dumny, że odkrywam dla NAS pięknie zmieniające się Łódzkie. – mówi Tadeusz Nowiński, popularny bloger.

Bookmark the Link.